نتایج جستجو برای عبارت :

ودوباره سریال گریم

خیلی دلم میخواد همه چیو بزنم کنا ودوباره کنکور بدم!
اما هم حال روحیم هنوز داغونه
هم هزینه کردم برا این 3ترم
هم پول ندارم کتاب بخرم ویه جورایی از خانوادم میترسم!
حسرت پزشکی به دلم موند...
گرچه ژنتیک پزشکی هم میشه خوند با رشتم !
نمیدونم شاید از سال بعد کنار دختر خالم که میره نهم بخونم هرسال کتاباشو!
دلم میخواد قایمکی بخونم بدون اینکه کسی بفهمه!
نمیدونم چی میشه!

پ ن :کاش دوستی بود بشه باهاش حرف زد.قدم زد ویه دل سیر از دلتنگیات گفت...
 یا تفکر به تفکر یا حس به حس
خلاصه نبرد در واقع تقابل دو نفر با هم یا دو تفکر متضاد هست که میتونه
نشات گرفته از یک اتفاق کوچیک باشه یا حسی ناخوشایند ولی باید به قلب نبرد
رفت وحس کرد که واقعا اون دو متضاد قلبا قادر به نبرد هستند یا در ظاهر
کودکانه به خاطر غرور کاذب اینکار رو میکنن وچه شیرین هستند متفکرانی که به
واقعیت ان پی برده و واقف شوند عشقی عمیق وجود داره که میشه با کمی درایت
جمع کرد ودوباره ساخت که چه زیباست ساختنی که دوباره باشه ومیتون
دوباره دارم بعضی قسمتای سریال گریم رو میبینم! الان اون قسمتیم که
مونرو خیلی شیکو رمانتیک طور ب رزالی پیشنهاد ازدواج داد،بعد ب خونوادش
خبر داد ووقتی اومدن خونشون و دیدن رزالی فوکس باو هستش عصبانی
شدن و وقتی جری تر شدن که فمیدن مونرو با ی گریم دوسته 
+مونرو جزو شخصیتای دوست داشتنی این سریاله
+و من شخصیت ترابل(تریسا) رو خیلی دوس دارم^_^

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دوستان بیایید شعار را کنار بگذاریم و باور کنیم
همین لحظه میتواند،آخرین لحظه عمر و زندگی ما باشد،و هم میتواند لحظه تولد دوباره باشد.
بدون شک و یقین
اگر باور کنیم که این لحظه میتواند لحظه مرگ ماباشد
کینه و تکبر و غرور را در دل راه نمی‌دهیم نداشتن یا نداشتن را دلیل برتری نمی‌دانیم
واگرباورکنیم
این لحظه میتواند لحظه تولد دوباره باشد
به هیچ وجه مأیوس وافسرده و ناامید نمی‌شویم
(تو خود ح
عصبی ام مغزم داره منفجر میشه یه ساعته گیر دادم به همه چیز زندگیم داشتم یکی یکی قسمتهای مختلف زندگیما به لجن میکشیدم توی ذهنم که یاد اینجا افتادم هرچی با خودم فکر کردم چرا این وبا زدم یادم نیفتاد رفتم پست اولما خوندم یسری چرندیات بود که انداخته بودم گردن اشفتگی ذهنیم فهمیدم الان همونجاییم که دوسال پیشم بودم فقط یکم حادتر مغزم بیشتر دچار خزعبلات شده راه رهاییشا بلدم سرکوب مغزم طول میکشه یکم اما سرجاش برمیگرده ودوباره زندگی میکنه... مجبوره تا
دستت رو بذار روی قلبت. ضربان قلبت رو حس میکنی ؟! این قلب حتما برای یه دلیلی داره میزنه!!!
سعی میکنم به ازای هر نفسی که به بطالت میگذرونم به خودم یاد آوری کنم که اکسیژن رو دارم حروم میکنم.
6 روز تا ازمون بعدی...!این فیزیک وهندسه لامصب رو فردا برسونم بقیه ی درسا اوکیه...
+ گوشیم رو دادم مامان که گم وگور کنه ودوباره رو اوردم به این گوشی به ظاهر داغون و عهد بوقی که عاشقشم. و دلم خوشه به همون چهار پنج تا کاری که ازش برمیاد! وخداروشکر اینستاگرام روش نصب نمی
♦️پیرى در روستایى هرروز براى نماز صبح از منزل خارج وبه مسجد مى رفت .
دریک روز بارانى پیر ، صبح براى نماز از خانه بیرون امد ،چند قدمى که رفت در چاله ای افتاد، خیس وگلى شد. به خانه بازگشت لباس راعوض کرد ودوباره برگشت ،  پس از مسافتى براى بار دوم خیس و گلى شد برگشت لباس راعوض کرد ازخانه براى نماز خارج شد. دید در جلوى در، جوانى چراغ به دست ایستاده است سلام کرد و راهی مسجد شدند،
هنگام ورود به مسجد دید جوان وارد مسجد نشد پرسید اى جوان براى نماز وارد م
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- درود
وسپاس بر دلیران ورزش والیبال که درحال اسوه شدن هستند- یک زمان انسان برای خوداش
تاریکی درست میکند که بایداز ان عبرت بگیرد یکزمان خداودمنان تاریکی ایجاد میکند
چن حضرت خلیل علیه السلام خود رابه اتش میزند درجات عرفانی وتکامل ایمان رو پید میکند
بخشندگی همیشه سرفرازی میاورد ولی ارزش مسابقات دران است که از همدیگر را پیروزی
رابدست اوریم ودوباره ازیک اشتباه جلو.گیری کنیم خلاق درمیدان ظاهر شویم- روحیه
ش
۳۶۵ روز از من باز هم گذشت.یکسال من بزرگتر شدم نمی دانم دران توانستم (بزرگ) شوم یا نه..توانستم همانی باشم که دوست دارم یا نه. شایدآنطوری که می خواستم باشم  نبودم ولی به چشم برهم زنی یک ســــــــــال گذشت.  روزهایی که قهقهه زدم از ته دل و لبخند زدم، و شب هایی که اشک ریختم و دلم شکست و فریاد زدم.. روز هایی که دلی بدست اوردم و عشق ورزیدم، و روزهایی که دلی شکستم و … روزهایی که دویدم تا برسم ، و شب هایی که خوابیدم و بیخیال شدم از رسیدن.. روزهایی که فکر کر
_کجا آقا رضا شال وکلاه کردی
+دنبال لیلی ام سید یحیی.. دنبال لیلی
_لیلی که دیروز باپای خودش اومده بود اینجا تو جوابش کردی
+دنبال یه لیلی دیگه.. لیلی ای که هیچکس نتونه اونا برای خودش بگیره اونکه هر وقت دلم خواست بتونم باهاش حرف بزنم همونکه گفتی از رگ گردن بهت نزدیک تره اونکه اگه مهرش به دلت بشینه جا برای مهر هیچکی نمیمونه.
_خدا همه جا هست فقط باید ببینی کجا بهش نزدیک تری.. اونجا که دستی سر یتیمی میکشی یا بی پناهی را پناه میدی یا مریضی را عیادت میکنی
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

هرگاه ناراحت یا غمگین شدی یادت باشد
همیشه دوستی داری که خنده هایش بیش تر از یک لطیفه بامزه
من نمیدونم بقیه ی ادمها ساعت 12شب چه کارهایی انجام میدند اما من نشستم روی پتوم سمت راستم خنده دارترین کتاب جهان که فقط دوبار لبخند روی لبم اورده... روبه روم تلویزیون که داره برای بار صدم پایتختا نشون میده نقی به ارسطور میگه من نگفتم تو کیف زن وبچه ی منا بزن اما ازاین درخت پرتقال نکن درخت امانته تا بار صدم متوجه این جمله نشده بودم اصلا فیلم بعداز ساعت 12 حرفهایی توش داره که ساعت 9صبح نداره مثل ادما صبح تاشب فقط یه مشت اتفاقات مسخره وتکراری شب سیل
ساعت به ساعت میگذشت حس کردم کنارجوی آبی نشستم ودارم گذرعمررانگاه میکنم.هردیوانه دردیوانه خانه به من نگاه میکردمیگفت واسه چی اینجایی؟همینجورقرص میدادن ودودسیگاردرمحوطه بخش حالم راخراب ترمیکرد.سینه من به خس خس افتاده بود.یکی ازپیرمردهای بخش که درجنگ شیمیایی بین عراق وایران بشدت  مشکلات تنفسی داشت ازهمه ناامیدشده بودوقرصش رابهم میدادکه حداقل من زنده بمونم.
هنگام باقی غذاسهم من مال اون وسهم دارومال من بود.ببشتربدن من به قرص بسته شده بود.
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی  است – اصطلاح انتروپی – یعنی به سمت اضمحلال
ویا نابودی رفتن  است- درفیزیک میگویند که
ماده بوجود نمیاید واز بین نمیرود عجب مگرماده را-وزن –کردن؟ جدا جداشدن از اعضا
دراتم را انتروپی میگویند وجالب  است
الکترون جدا شود کارتمام است وماده 
نمیتواند  دربعضی موارد انرا جبران
کند مثلا اورانیوم بعلت از دست دادن الکترون به سرب تبدیل میشود ودوباره به
اورانیوم تبدیل نمیشود- ودربعضی موارد میشود این هنر خداوندمنان
عیب یابی قطعات پلاستیک
عیب یابی قطعات پلاستیک
هم ردیف نبودن
وضعیتی است که جفت نشدن نیمه های قالب یا اجزایی که می بایست در هم فرو روند را وصف می کند.
الف: ضعف در طراحی یا ساخت قالب
ب: فرسودگی بوش میله های راهنما یا قفل قالب
پ: مونتاژ غلط قالب
ت: نیمه های قالب  ممکن است در ماسین سر بخورند.
فوران
گاهی اوقات به فوران رد پای کرمی نیز می گویند . این پدیده عبارت است از جریان مذاب از نقطه ورود رزین وپاشش فواره وار ونامنظم آن به اطراف
راه حل ها عبارتند از:
1- جهت اسید شویی چیلر نیاز به دیسکلر داریم در موقع خرید حتما درصد اسید را در خواست کنید.
2- دیسکلر را از شرکتهای معتبر تهیه کنید
3- اسید حتما در گالنهای پلمب شده باشد4- مقدار 5 کیلو گرم کربنات سدیم و فسفات تری سیدک تهیه کنید5- شیر فلکه های ورودی وخروجی برج روی چیلر را ببندید
6- در لوله خروجی پمپ شیر یک طرفه نصب کنید7- لوله خروجی پمپ باید به اتصال تخلیه پایینی ابزروبشن وصل گردد(لوله رفت آب برج به ابزوربر )8- به تخلیه قسمت خروجی کندانس ابزروبشن شیلنگی و
ابتدا انگورهای شیرین رو دون کردم(اگه شیرین نباشن میتونید کمی شکر به انگور های له شده اضافه کنید) بعد داخل غذاساز ریختم تا له بشن(میتونید با چنگ زدن له کنید که کمی سخته). بعد داخل یه وان ریختم روی دهانه وان یه پلاستیک بزرگ کشیدم .بعد روی پلاستیک و کل وان یه پتوی نازک یا زیر انداز انداختم تا عرق کنه و وان رو توی محیطی به دمای اشپزخونه نگه میداریم. نباید خیلی گرم و نه خیلی سردباشه دما حدود 25 درجه باشه که پشه ها زاد و ولد کنند و باعث ترش شدن انگورها ب

آسمان اردی بهشت، نیمه شب ها توی سر خودش می زند و بارانی ست که اینجا می بارد.دیشب صاعقه ها یکی پس از دیگری فرود می آمدند و شانه ام زیر پتوی پلنگ دار تکان می خورد. آنقدر این ماجرا تکرار شد که نفهمیدم کی خوابم برد. صبح کنار اسپیکرهای از نفس افتاده ی لپتاب و ته مانده ی فنجان های چای ولو شده بر ملحفه بیدار شدم.
یک کنج بالِشم «تغزلی در باران ِ»حسین منزوی بود و یک کنج دیگرش شیشه ی عطر کوچک آن یگانه ترین یار که جا مانده پیشم.چه می شود کرد،رقصی چنان میان
سلام هادیم نمیدونم میخونی یانه یا اصلا اینجارو یادته..امابدون بابغض مینویسم براخودم وبراتوعه بی معرفت..
باورم نمیشه تواین وضعیتم اینکه رفتی اینکه بدون منی،خیلی راحت کناراومدی ومهم نبودم..
فقط ازت ممنونم بهم حسیودادی که حاضرم برا تکراردوبارش باجونم ریسکش کنم ودوباره تکراربشه،یادته میگفتم دوستت دارم میگفتی من بیشتر..هادی اون بیشتر یعنی چی؟؟برام سواله؟؟اینکه بزاری بری فکر کردی اینجوری درست میشه به خیال خودت الان همه چی درسته؟؟؟؟؟
منوبا ک
                                     بازگشت فرعون

قبل از شروع مطلب
باید این نکته را یاد آوری کنم اینکه عده ای که به چنین مسائل جنون آمیزی باور
دارند به هیچ عنوان به ما مربوط نیست ولی این مفاهیم را فر اوان در فیلمهایشان
بیان می کنند و نمایش می دهند  

ازنگاه خورشید پرستان
،فرعون زمان حضرت موسی مدیر برجسته ای بوده که بزرگترین حکومت کفر آمیز را بنا
نهاده ودوباره به دنبال زنده کردن مجدد اوهستند تا آن حکومت باشکوه را برپا کنند

به باور اینها چند
روش بر
افسانه من
تازه چشمهایم به خواب رفته بود . هوا خیلی گرم ومقارن ساعت ۲:۲۰ دقیقه بعداظهراردیبهشت ماه ۱۳۷۶بود . صدایی ارام و کودکانه در گوشم میس کال میزد .دایی دایی فکر میکردم خواب میبینم تا اینکه دستهایی نرم ولطیف به ارامی چادری که روی خودم پهن کرده بودم رو کنار زد ولبخندی عاشقانه نگاهم. را به خود به گیرا کشاند.
دایی دایی دایی 
با اینکه خستگی تموم وجودم را گرفته بود گفتن جان دایی چی میگی 
دایی یه گنجشک تو خونه مون لونه کرده میای برام بگیری 
باشه
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اقایان
حقوق بشری تصور نکنند که بستن مقالات علمی برای ایرانیان به جائی میرسند باران –
بسیار پدیده جالبی است- به علل مختلف ایجادباران میشود- بارانهائی که فضارا مرطوب
میکند باران  های که برای بیابان نزول
میکند وبرای  بیابانهای قطبی- بارانهای
جنگلی – باران  ها ی موسمی – بارانهای  طوفانی – هرکدام را یک اکوسیستم میگویند که هر
اکوسیستم انواع مختلفی  دارد-دارد-نقش مهم
اب  یکی 
بعدشیمیائی است ویکی بعد فیز
بسم الله الرحمن الرحیم

تنها جمله ایی که این روز ها خیلی به ارامش روحم کمک میکند اینه که بقیه میگن حتما حکمتی توشه حتما قسمتی بوده ..
خودم هم راضی ام به رضای خدا چون میدونم اگر خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته...
این ایه روهم خیلی دوست دارم (عسی ان تکرهو شیئا ......)
اما  ....
احساساتم رو نمیدونم چکار کنم وقتی گاهی اوقات خوابشو می بینم به دنیا اومده خوشگله بغلش میکنم ....
میگن :اخه چیزی نبود که هنوز حتی قلبم نداشت...
اما من میگم : وقتی ادم جواب مثبت ازمایش
یکی از سخت ترین کارهایی که صاحبان خانه انجام می دهند کاشت یک درخت است بدون اینکه ابتدا مشخص شود که این درخت چقدر بزرگ خواهد شد. بعد از مدتی که پنجره ها را پنهان می کند ، راه را مسدود می کند ، پیاده رو را ترک می کند ، چمن را می کشد و در هنگام طوفان سقوط می کند. درختان کوچکتر زیر، هیچ یک از این موارد آزار دهنده را انجام نمی دهند. درعوض ، آنها حیاط شما را زیباتر می کنند .
درخت کوچک شماره 1 - افرا ژاپنی

وقتی کسی می گوید ، "من برای یک فضای کوچک به یک درخت
به خاطربی تجربه بودنم درزمینه وبلاگ نویسی ،واسه اولین پست خیلی فکرکردم.حتی مطالب زیادی سرچ کرده بودم که بیش ازحد کلیشه ای بود...
مثلایه جانوشته بود اولین پست  خودتومعرفی کن وازمهارتات بگو.
هم زمان این از ذهنم گذشت که خب من اگه خودمودقیق میشناختم که خیلی عالی بود!
حتما راحت خودموبه شما معرفی هم میکردم دراون صورت!

امیدوارم معرفی دراین حدکه من پرینازهستم کفایت کنه!بیشترازاین خودمم نمیدونم،شایداینجابعداباهم متوجه شدیم شایدحتی شماکمک کردی
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اقای بن سلمان- دست به  زندانی کردن  افراد کسترده زده است- که دربرگیرنده عاوه بر شاهزادگان- مامورین عالی رتبه افسران نظامی وامنیتی- به جرم رشوه گرفتن وتختلاس ومانند ان- ویک کومسیونی- بنام نزهت- که مانند تفتیش عقاید وجرم  درحال جریان است-تعداد قابل ملاحظه از فلسطتینی  ها – تجارسیاستمدران- دستگیر کرده است-که همه در سطح رده ها بالای ی این مراکزبودند- مه همه انها دریک هتل مجلل  بنام  ریتز- کارلتون محصور ش

پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت: 11:37
توسط:فاطمه بیگدلی زنجان
با عرض سلام وادباستاد گرامی در مورد خطای برنامه (کد 28) که فرمودید پایگاه ایجاد شود من پایگاه ایجاد کردم ودوباره همان خطا رو میده ومن ذخیره قبلی رو بازیابی کردم ولی باز همون خطا رو میده.از راهنمایی شما کمال تشکر رو دارم

با سلام خدمت همکار محترم
اگر روشهایی که برای رفع خطا ارائه شده جواب نداده باشد پایگاه را دوباره ایجاد نمایید
همکار محترم از اینکه نام شهر خود را نوشته اید صمیمانه سپاسگز
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-
ظریفی  درباره ماه شعبان بیا میکردند روز
اول ماه شعبان که امروز است  وضعیت خاصی
دارد تمام ایام الله هرکدام وضعیت خاصی دارند-کلمه بعث- به معنای بوجود امدن یک
حقیقت بسیارعجیب وغیر قابل تصور ودرک زمانی است البته ریشه های عقلانی وفطری دارد
ولی بشریت  نمیتواند به ان برسد – لذا بعلت
جهل خود فرهنگ مبتذل ومنحط خودرا باز سازی میکند مقداری رنگ مذهبی به ان میزند یک
کسی  مریض میشود به نزد دکتر متخصصی دریک
بیمارس
پیش بینی کننده های ازدواج موفقپیش بینی کننده های ازدواج موفق
۱-ویـژگی هـای فـردی
شـامل صـفات شـخصیتی، سـلامت عـاطفی، ارزش ها، نـگرش ها و بـاورهاست. ویژگی های فردی که تحت تأثیر ساختار ژنتیکی وتاریخچه زندگی وتجارب فرد می باشد، نقش تعیین کننده در رفتارهای شخص دارند و نوع تعاملات او را در رابطه با دیگران از جمله با همسر تعیین می کنند. به عنوان نمونه انعطاف پذیری عنصر اساسی زندگی زناشویی است و لازمۀ رسیدن به تفاهم و درک متقابل، پذیرش واقعیت ها

سال 98 هم با تمام سختی ها، رنج ها و اتفاقات ناگوار گذشت.راستش خوبی هایی هم داشت ولی حجم تلخی هایش آنقدر زیاد بود که نگذاشت مزه شیرینی هایش را بفهمیم .
_سیل
این تلخی ها با سیل لرستان وگلستان شروع شد که سیل همدلی و محبت مردم مؤمن ما را به دنبال داشت و دشمن همیشه در صحنه ماهم به تشدید فشارهای اقتصادی و تحریم ها پرداخت. دولت تدبیر وامید هم تدبیری اندیشید که ای کاش نمی اندیشید وبا گران کردن بنزین باعث لبریز شدن کاسه صبر مردم و شعله ور شدن آتش خشمشا
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- من مایل
نیستم مداوم مثلا حرف های صدای امریکارا پنبه کنم ریشه اش رابزنم- باید بسیاری را
ازا گذشت- تا زمانی که خود انها به حقایقی دست پیدا کند به ظاهرتوجه نبیادکرد که
مثلا رحال پیشرف هستند ویا ازمواهب الهی بهره زیادمیبرنند- خداوندمنان میفرمایدما
به دشمنان خودمان بهرکافی وزیادی ازدنیا میچشانیم- ولی درباطن قدرت نمائی است وبه
انها عزتی نمیدهیم- هرچه سعی کنند وبه دوستان خود عزت میدهیم هرچند بخواهند دشمنا
بسم الله الرحمن الرحیم- زیارت اربعین- مطالب از بیانات مشعشع حضرت والا مقامی عاشق ال حسینی   ایت الله حسین انصاری رحمت الله  اسا با الهمات ایشان نوشته شده است فقط یک حدیث از حقیر سرتا پا تسلیم است وان این است-که- امام صادق علیه السلام فردی راخواستند که ازدوستان سربود فرمودند که من مخارج تو وتوشه راه را برای رفتن به کربلا میدهم که در زیربارگاه حبیبالهی  نظر کرده ودعا کنی -  وحال خوشی ندارم وشفای منرا از امام حسین علیه السلام بطلبی ایشان گفت چر
چند شب پیش بود که پست یه فعال حقوق زنان رو توی اینستا میخوندم و رسیدم به آخرای متنی که نوشته بود  #روابط_موازی! البته که ذکر کرده بود که اون متن فقط نظر و تجربه شخصی نویسنده ست و اعتبار دیگری ندارد ولی خب اصل مطلبی که بهش پرداخته بود این بود که چرا دچار روابط موازی میشیم و چه پیامد هایی داره و بیشترین آسیبش به خودمون میرسه. 
رابطه موازی چیه؟ اینکه شما با آدم های مختلفی در ارتباط هستید و ممکنه با توجه به خلا هایی که دارید توی یه رابطه بمونید و وا
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات  شخصی است- برای انکه  تاریخ ایران را میخوانند-بخش دوم-تانک یکتسمه دارد که دور چرخ ها میگردد  که به ان شنی گفته میشود- این شنی دونوع است- یکشنی اهنی  که روی شنی یکنیمدایره  نوک تیز دارد که به چنگک گفته میشود- وزن تانک زیاد است از 48 تن تا 52 تن یک هنرمهم  تانک بر روی ارتفاع بالارفتن است ویا روی یخ سر نخورد دراتفاع رفتن  چون وزن زیاد است ممکن است به چپ وراست بلغزد ویا عقب بیاید کمترین سرعت باید پانزده کیلومتر درساعت ب
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- یکی از
حماقت های انسان- این است  که تصور میکند
بعللی  یک تفوقی بر مردم دارد – وهم
میتواندمردم رافریب دهد وبه انها افسار بزند وهرعمل جنایت بارخودرا باحیله  ها وفشاره بظاهر منطقی است جا بی انداز  نمیداند یک کارگر چگونه تمام کاراو پنبه میکند
وتاعمق  اندیشه انرا میخواند- منافقین
زمانی که تصور میکردند مسلط بر اندیشه ایرانیان شدند- درایران بیشتراین افراد یا
ازدانشکده حقوق  بودند ویا یک مذهب حعلی وساختگی
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- پسرخاله من  همسرش  ا خانواده مهندس شعشعانی است- ایشان درخواست کرد من روزی به نزد ایشان بروم- خانه ای درشما کشتی وتصور میکنم طولانی ترین استخررا منزل در ان خانه  بود  ومن تصور میکنم که ایشان درامریکا زمانی  مهندسی میخواند  به قایق پاروئی وغواصی علاقمند میشود وبهمین دلیل انرا ساخته باشد  دو  دختر ایشان  فارسی بلد بودند ولی دو دختر دیگر ایشان که بسیارکوچکتربودند درسطح راهنمائی تصور میکنم که فارسی را
عکس نوشته غمگین مادرانه
از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریمباید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم !
پروفایل تلگرام مادر
تقدیم به آنی که بهشت زیر پایشکه مهریش تا ابد در دلم جای داردتو بهترین گل ، میان شهر گلهاییتو رنک آفتابی ، شب که می رسدمثل ستاره گویا مهتابی ،مادر خوبم دوستت دارم
عکس های زیبا با متن برای مادر
مادری که در کهنسالی با اینهمه درد و بیماری ،وقتی می بینه هیچکس دردشو باور نداره ، با خودش میگه ” حتمأ ” من خوبم ” و سع
چیزی که قرار است بنویسم ممکن است عاشقانه نباشد شاید مانند داستان زندگی معمولی آدمهایی باشد که روزی ه
زاران نفر مانند آنها را دیده ایم ،از کنار آنها گذر کرده ایم وحتی پیش خودمان فکر نکردیم که زندگی هر کدام از ما ممکن است
 رمانی باشد که هیچ وقت خوانده نشود .من رمان زندگی خودم را مینویسم چون به این باور رسیده ام که داستان یک زندگی را دختری با چشمان سیاه وپسری با عشق افسانه ای زیبا نمیکن.
دبلکه زیبایی داستان به آن است که خوانده شود ،فهمیده شود وح
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-یک
مناظره- ای بین عده ای احمق واستادنجار یک از کارشناسان برجسته اسلامی در کانال من
وتو که از انگلستان پخش میشود- ترتیب دادن- یکی از دوستان من ایشان میکانیک برجسته
کامیون های المانی است که درنزد استاید یادگرفته است ودختر ایشان یک پزشگ برجسته
درانگلستان است که مداوم به انهاسرمیزند ایشان میفرمودند قبلا هرایرانی در
انگلستان همهاز معلومات جنتلمنی  تعریف
میکردند وحال همه میگویند که خودات ایرانی نگو ازبس
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-مدتها است
بفکر شهید محمد گیتی  نشان هستم البته
پسوند  نشان شاید درست نباشد- روز ی سرگروه
به من فرمودندبه مسجد سیاحتگر برو ویک سخنرانی کن- من خیلی تعجب کردم وبه انجا
رفتم روحانی سید بزرگوار کمی چاق وبسیارخوش رو 
وبسیارجدی  درحالیکه همه منتظر من
بودند من در روی پله اول نشستم امر کردند بالابرو ان جذبه اجازه نداد که من چالش
کنم  بالا ا رفتم- وسخنرانی خودم شروع
کردم- عظمت استادمعزز که امروزه خداوندمنان اجر
چیزی که قرار است بنویسم ممکن است عاشقانه نباشد شاید مانند داستان زندگی معمولی آدمهایی باشد که روزی ه
زاران نفر مانند آنها را دیده ایم ،از کنار آنها گذر کرده ایم وحتی پیش خودمان فکر نکردیم که زندگی هر کدام از ما ممکن است
 رمانی باشد که هیچ وقت خوانده نشود .من رمان زندگی خودم را مینویسم چون به این باور رسیده ام که داستان یک زندگی را دختری با چشمان سیاه وپسری با عشق افسانه ای زیبا نمیکن.
التهاب
چند هفته پیش، غروب، سوار ماشین شدم تا بروم پارک ساحلیِ نزدیک خانه‌مان، بلال بخرم. نمه بارانی می‌آمد. ریز ریز و یواش. چند دقیقه مانده بود به اذان و من گوشه ی صندلیِ عقب ماشینی کِز کرده بودم. سرم را تکیه داده بودم به شیشه ی مثلثیِ دودی و زل زده‌بودم به بلورهای کوچکِ باران که زیر نور چراغ‌های تزیینیِ خیابان رنگ عوض می‌کردند. راننده آرام می‌راند و هر چند ثانیه یکبار برای آدم‌ها که در حاشیه ی خیابان، منتظر ایستاده بودند بوق می‌زد که یا

چیزی که قرار است ب
نویسم ممکن است عاشقانه نباشد شاید مانند داستان زندگی معمولی آدمهایی باشد که روزی ه

دبلکه زیبایی داستان به آن است که خوانده شود ،فهمیده شود و
فصل دوم: رهبر قیام
پیرامون انقلاب وقیام حضرت مهدی (عجّل الله تعالی فرجه) تاکنون مطالبی را بازگو کرده ایم. در این فصل، خصوصیات جسمی، اخلاقی وکرامات آن حضرت را با استفاده از روایات، مورد بحث قرار می دهیم.الف) خصوصیات جسمی ١. سن وچهره عمران پسر حصین می گوید: به رسول خدا (صلّی الله علیه وآله) گفتم: این مرد (مهدی) را برایم توصیف کن وشمّه ای از حالات او را بیان فرما. پیامبر (صلّی الله علیه وآله) فرمود: «او از فرزندان من است؛ اندامش چونان مردان بنی اسرائ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها